Поліцейські Снігурівки та місцевий мисливець врятували людей від нападу оскаженілого бика

Новини

Двоє громадяни зазнали серйозних поранень, зараз вони перебувають у лікарні. 

7 серпня о сьомій ранку до поліції Снігурівського району зателефонувала жінка й просила врятувати її чоловіка та сусіда від нападу домашнього бика, який несподівано напав на них, почав топтати їх у дворі будинку та піднімати на роги. Хазяйка сховалась у хаті та чекала допомоги.

Двоє поліцейських, старший дільничний офіцер поліції та інспектор групи реагування патрульної поліції, які терміново прибули на виклик, побачивши, як здичавіла тварина нападає на безпорадних чоловіків, застосували табельну вогнепальну зброю. Вісім пострілів здійснили поліцейські, проте лише змогли відволікти увагу скотини від його жертв на себе. Розлючений бик продовжував бушувати та трощити усе на своєму шляху, намагаючись прорватися з подвір’я приватного будинку на вулицю. Побоюючись, що бик зможе вирватись та напасти на інших мешканців, правоохоронці викликали на підмогу місцевого мисливця. На місце події прибув начальник Снігурівського відділу поліції, і разом правоохоронці до приїзду мисливця не давали тварині вибігти з подвір’я. За кілька годин, на одинадцятий влучний постріл картеччю, бика, вагою понад 800 кг, було знешкоджено.  

За результатами проведеної фахової експертизи було встановлено, що бик був хворим на сказ. 
Постраждалим чоловікам поліцейські надали невідкладну допомогу та викликали медиків, поранені були госпіталізовані та потребували оперативного втручання. Наразі вони знаходяться у лікарні, їхньому життю вже нічого не загрожує.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області 
 

Матеріали для ЗМІ

Фото