Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Щодо отримання дозволів на використання об'єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

До уваги громадян, підприємств та організацій!

Управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Миколаївській області доводить да вашого відома, що 05.12.2023 р. Кабінетом Міністрів України винесено постанову №1345 якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 469 “Деякі питання видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів”, чим уповноважив співробітників УБН в областях на розгляд заяв щодо отримання дозволів на використання об'єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

У зв’язку з вищевикладеним, у разі необхідності в отриманні дозвільної документації УБН ГУНП в Миколаївській області просить звертатись за адресою: 54017, м. Миколаїв, вул. Чкалова 35.

Відповідальні особи за вищевказаним напрямком роботи:

- заступник начальника управління-начальник 2-го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи) Рябіков Дмитро Сергійович, 0(512) 53-11-46, 063-592-25-04;

- старший оперуповноважений 2-го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи) Сидоренко Андрій Петрович, 063-062-75-75;

- оперуповноважений 2-го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи) Барінова Альона Олександрівна, 095-602-19-75.

Відкрити все

Процедуру видачі Дозволу суб’єктам господарювання, які проводять діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визначає Порядок видачі дозволу на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 469 (далі - Порядок).

Згідно п.4 Порядку для отримання дозволу юридична особа подає особисто або через уповноважений нею орган чи особу державному адміністраторові або до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції заяву у довільній формі до якої додаються наступні документи:

- копія статуту юридичної особи із зазначенням видів діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, що провадить юридична особа;

- копії документів, що підтверджують право власності на об’єкти чи приміщення, призначені для провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин, або договору оренди об’єкта чи приміщення;

- план-схему об’єкта чи приміщення з обов’язковим зазначенням безпосередніх місць провадження діяльності, пов’язаної з обігом підконтрольних речовин;

- копії договору про охорону об’єкта чи приміщення та документів, що підтверджують обладнання приміщення засобами охоронної та пожежної сигналізації;

- витяг з наказу про допуск до роботи з підконтрольними речовинами осіб (із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, місця проживання і посади) та особи (осіб), відповідальної за їх зберігання і використання.

Відповідно до п.5 Порядку юридична особа, діяльність якої пов’язана з культивуванням, перевезенням, зберіганням і знищенням рослин, включених до таблиці І Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 06.05.2000 р. № 770 (далі Перелік), крім зазначених у п.4 цього Порядку документів, подає також копії:

 • - документа, що підтверджує на момент подання заяви право власності на земельну ділянку або постійного користування чи оренди земельної ділянки;

 • - документа, що підтверджує факт придбання в суб'єктів насінництва

та розсадництва, внесених до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу, насіння для культивування рослин, включених до Переліку (для маку - першої репродукції, для конопель - першої або другої репродукції);

 • - витягу з карти-схеми земельної ділянки із зазначенням площі посіву, відстані до населених пунктів, лісових угідь, залізниці та автомобільних доріг місцевого значення;

 • - договору про охорону місць культивування, зберігання і знищення

рослин, включених до списку №3 таблиці I Переліку, їх поживних залишків та додатку, в якому зазначається інформація про розташування сил і засобів підрозділів охорони.

У разі перевезення частин рослин, включених до списку №3 таблиці I Переліку, або їх насіння, яке не відповідає вимогам ГОСТ 12094-76 або ГОСТ 9158-76 щодо відсоткового вмісту сміттєвих домішок, або їх пожнивних залишків для подальшого перероблення (доочищення), крім зазначених документів, подається також копія договору про охорону таких частин рослин та насіння під час перевезення і схема маршруту перевезення.

Копії документів, зазначених у пунктах 4 і 5 цього Порядку, завіряються в установленому порядку.

Національна поліція України видає Дозвіл на підставі результатів перевірки та відповідності об’єктів та приміщень Вимогам до об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин, затверджених наказом МВС від 29.01.2018 №52 (далі – Вимоги).

Обстеження об'єктів або приміщень на відповідність вимогам МВС проводяться працівниками структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та органу поліції охорони. Приміщення, у яких зберігаються підконтрольні речовини, мають бути обладнані відповідно Вимог. Об'єкти чи приміщення обстежуються лише у присутності представників суб’єкта господарювання. За результатами обстеження об'єктів чи приміщень складаються акти обстеження за формами, затвердженими МВС за погодженням з МОЗ, у яких зазначається про можливість або неможливість використання об'єктів чи приміщень для провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Акти обстеження складаються у 2-х примірниках та підписуються працівником структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю та юридичною особою або уповноваженою нею особою.

Рішення про видачу дозволу чи відмову у його видачі приймається протягом 10 календарних днів з дня подання заяви та документів, зазначених у п.4 та 5 Порядку.


Підставами для відмови у видачі дозволу є:

- подання юридичною особою неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу;

- виявлення в поданих документах недостовірних відомостей;

- невідповідність об’єктів чи приміщень установленим МВС вимогам згідно актів обстеження.

Юридичній особі видається протягом трьох календарних днів з дня прийняття відповідного рішення Дозвіл або надсилається письмове повідомлення про відмову у його видачі із зазначенням причин відмови.

У разі відмови у видачі Дозволу юридична особа має право повторно звернутись до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції лише за умови усунення причин, що стали підставою для відмови.

Заяву та документи на отримання Дозволу можна подати за попередньою домовленістю щовівторка та щочетверга з 09:00 до 13:00год. до управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Миколаївській області за адресою: 54017, м. Миколаїв, вул. Чкалова 35.

Відповідальною особою від управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Херсонській області за організацію видачі дозволів визначено заступника начальника управління-начальника 2-го відділу (протидії правопорушенням на об’єктах легального обігу наркотиків та організаційно-аналітичної роботи) майор поліції Рябікова Дмитра Сергійовича, 0(512) 53-11-46, 063-592-25-04.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux