Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Зимові канікули без небезпек: на Баштанщині у навчальних закладах поліцейські провели профілактичні уроки

Опубліковано 26 грудня 2025 року о 15:30

Напередодні зимових канікул інспектори сектору освітньої безпеки Баштанського райвідділу поліції нагадали дітям правила безпечної поведінки як вдома, так і на вулиці.

У Казанківському ліцею № 1 та у Новобузької гімназії поліцейські провели безпекові уроки і розповіли молоді про ризики, які можуть виникнути взимку через ожеледицю, снігові опади та короткий світловий день.

Не оминули увагою і питання безпеки на дорозі. Інспектори пояснили як світлоповертальні елементи на одязі пішоходів допомагають водіям вчасно їх помітити на дорозі та чому варто щодня використовувати флікери.

Також діти повторили правила безпечного відпочинку взимку — уникати ігор поблизу проїзної частини, не виходити на замерзлі водойми та бути особливо обережними під час ожеледиці.

По завершенню уроку, інспектори сектору освітньої безпеки закликали завжди і усюди дотримуватися правил безпеки, а також інформувати дорослих про своє місцеперебування.

Баштанський районний відділ поліції

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux