Життя у мирі та справедливості – світле та безпечне майбутнє: у Первомайську поліцейська провела виховний урок для початкових класів
Зробити шкільне середовище безпечним і правовим, навчити дітей коректній поведінці у колективі та вирішувати повсякденні ситуації без конфліктів під час виховної години навчала учнів 2-го класу місцевої початкової школи № 11 офіцерка служби освітньої безпеки Первомайського районного відділу поліції Каріна Полоз.
Офіцерка розповіла чому не можна вирішувати конфлікти силою, зазначивши, що агресивна поведінка не лише руйнує дружні стосунки та створює напружену атмосферу у класі, а й може призвести до тяжких і безповоротних наслідків. Поліцейська разом з дітьми розібрали різні способи вирішення конфліктних ситуацій та дійшли висновку - якщо виникає проблема, важливо не замовчувати її, а одразу звертатися по допомогу до вчителів, батьків або ж до поліцейських.
Під час перегляду повчальних мультфільмів поліцейська разом з дітьми розглядали різні ситуації з життя героїв. Діти охоче ділилися своїми думками та висновками, визначаючи яка поведінка була прийнятною, а яка — ні, і як це може вплинути в реальному житті на атмосферу в класі та дружні відносини з однокласниками.
Офіцерка наголосила, що дружня поведінка та дотримання вимог законодавства — це фундамент успішного і безпечного життя. Та закликала підлітків поважати інших людей, бути толерантними, справедливими та відповідальними, а також сумлінно навчатися, адже саме освіта відкриває шлях в майбутнє.
Первомайський районний відділ поліції