На Миколаївщині оперативники викрили автокрадіїв у низці незаконних заволодінь транспортними засобами

Заволодіння автотранспортом

Трьом фігурантам слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочинів. У ході санкціонованих обшуків за місцями мешкання підозрюваних поліцейські вилучили мотоцикл, причеп до авто та автозапчастини. Відомо, що, намагаючись приховати сліди угонів, два легковика зловмисники знищили, підпаливши їх.

Упродовж серпня до відділу поліції звертались мешканці Первомайського району із заявами про незаконне викрадення їхніх транспортних засобів. Два легкових автомобіля, мотоцикл та причеп стали об'єктами злочинної діяльності крадіїв.

Проведеними розшуковими заходами оперуповноважені кримінальної поліції встановили, що до скоєння вказаних злочинів причетні четверо мешканців району віком від 18-ти до 46-ти років, один з яких, 20-річний молодик, вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові кримінальні правопорушення.

Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання зловмисників поліцейські вилучили мотоцикл, причеп та автозапчастини. Після проведення необхідних слідчих дій викрадене повернуть власникам.

У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що транспортні засоби підозрювані викрадали у сусідніх селах, знімали з них запчастини та продавали, а отримані гроші витрачати на власні потреби.

За узгодженням із Первомайською окружною прокуратурою трьом чоловікам вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом» та ч.1 ст.185 КК України «Крадіжка». Санкціями вказаних статей передбачено покарання до восьми років ув’язнення із конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання щодо вручення підозри ще одному фігуранту.

Слідчі дії тривають.

Первомайський районний відділ поліції Миколаївської області