Загинули водій та пасажирка позашляховика у ДТП на одеській трасі – суд взяв під варту водія Hyundai
За клопотанням слідчих відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління обласного главку поліції та прокуратури, 38-річному керманичу Hyundai Tucson суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
Нагадаємо, що автопригода сталась участі автомобілів Hyundai Tucson та Mitsubishi Outlander 24 липня близько 11:45 на автодорозі М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» в районі перехрестя на селище Калинівка.
Внаслідок зіткнення транспортних засобів сталось загорання позашляховика Mitsubishi, у якому загинуло подружжя. Їхній 30-річній дочці вдалося врятуватися із палаючої автівки.
Того ж дня слідчі оголосили 38-річному керманичу Hyundai Tucson про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб».
Сьогодні, 25 липня, суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту строком на 60 діб без можливості внесення застави.
За скоєне чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області
