Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Всеукраїнський тиждень права миколаївські школярі провели з поліцейськими

Опубліковано 14 грудня 2019 року о 15:08

Співробітники поліції організували для учнів навчальних закладів пізнавальні лекції, дні відкритих дверей у територіальних підрозділах та зустрічі, під час яких розповідали про права і обов’язки неповнолітніх громадян, говорили про відповідальність і особисту безпеку. 

13 грудня співробітники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції регіону провели для учнів 9-10 класів навчальних закладів області інтелектуальний-розважальний конкурс «Правничі ігри 2019».

Вісім команд змагались між собою у два етапи: привітання та брейн-ринг «Хто найрозумніший?». Учні відповідали письмово на сім блоків по 10 запитань з правової тематики. Результати відповідей та оцінки за привітання підсумовувало журі у складі представників Територіального управління юстиції в Миколаївській області, департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА та шкільні офіцери поліції УПП в Миколаївській області.

Перше місце здобули учні ЗОШ № 50, друге посіли вихованці школи-інтернату № 5, третє – старшокласники ЗОШ № 10. Переможців визначали за найбільшою сумою балів, вони були нагороджені дипломами від Національної поліції та подарунками від Департаменту освіти.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux