Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Воркшоп із пластилінографії: у Казанці поліцейська провела учням заняття з психологічної підтримки

Опубліковано 10 березня 2026 року о 17:46

Щоб допомогти дітям краще справлятися з емоціями у складний час, для учнів Казанківської гімназії № 2 інспектор сектору освітньої безпеки Баштанського районного відділу поліції разом із представниками Товариства Червоного Хреста України провели інтерактивний воркшоп «Підтримка дітей в умовах воєнних дій».

Захід мав на меті надати психосоціальну підтримку дітям молодшого віку, сформувати у них відчуття безпеки, емоційної стабільності та навичок самодопомоги. Також під час заняття увагу приділили профілактиці стресових проявів через творчі та рухові активності.

У межах воркшопу учні фантазували та створювали картини з пластиліну. Для багатьох дітей стало відкриттям, що з пластиліну можна не лише ліпити, а й малювати, створюючи яскраві та незвичні композиції.

Діти активно долучалися до творчого процесу, експериментували з кольорами та формами, проявляючи власну уяву й креативність.

Заняття пройшло у дружній та підтримуючій атмосфері, де кожна дитина мала можливість проявити себе та отримати позитивні емоції. Такі заходи допомагають учням розвивати емоційну стійкість і відчувати підтримку дорослих.

Баштанський районний відділ поліції

1 з 3
2 з 3
3 з 3

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux