У Миколаєві поліцейські встановлюють обставини ДТП за участі легковика та пішохода
Подія сталась сьогодні, 8 червня, у районі будинку № 22 по вулиці Олекси Алмазова. 30-річний водій автомобіля Geely Emgrand скоїв наїзд на пішохода, який перетинав проїзну частину, попередньо, в межах невстановленого для пішохідного переходу місці.

Внаслідок автопригоди 37-річного чоловіка із тілесними ушкодженнями медики госпіталізували. За результатами огляду лікарів, потерпілий отримав травму середньої тяжкості. Нині він перебуває на амбулаторному лікуванні.

Слідчі кваліфікували подію, попередньо, за ч. 1 ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі.
Поліцейські з’ясовують усі обставини автопригоди.
Відділ розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління просить громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини дорожньо-транспортної пригоди, звернутись за телефонами: 063-785-04-20 або 102.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області