Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
У Чернігові відбувся Чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед поліцейських з усієї України
Опубліковано 21 травня 2021 року о 15:15

У Чернігові 21 травня 2021 року відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед збірних команд головних управлінь Національної поліції в областях та м. Києві, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України, в яких взяли участь 112 поліцейських з усіх регіонів України, серед яких 23 учасника бойових дій, один майстер спорту міжнародного класу, 14 майстрів спорту України, 15 кандидатів у майстри спорту.

Змагання проходили на території Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту.

Поліцейські виборювали першість на дистанціях в тисячу, три та п’ять тисяч метрів.

За підсумками змагань на дистанції в тисячу метрів переміг Владислав Фінчук з Київської області, друга сходинка в Олександра Мастюка з Херсонщини, а на третьому місці - співробітник управління поліції охорони в Тернопільській області Руслан Даньків.

Найкращий результат на цій же дистанції серед дівчат показала Вікторія Ковба з Київщини, дещо поступилася їй Анна Міщенко з Харківської області, а на третьому місці – Анастасія Прокудіна з Херсонщини.

Серед чоловіків на дистанції в три тисячі метрів місця розподілилися наступним чином: перше – Андрій Ігнатенко з Луганської області, друге – Денис Кирилович з Житомирщини, третє – Володимир Чуб з Харківщини.

П’ять тисяч метрів першим подолав Володимир Киц з Київської області, «срібло» дісталося чернігівцю Павлу Олійнику, а «бронза» — Тарасу Чуканю з Хмельницької області.

У загальнокомандному заліку перше місце посіли поліцейські з Київщини, на другій сходинці - Харківська область, а «бронзу» завоювали правоохоронці з Херсонщини.

Переможці та призери змагань нагородженні кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками.