Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Турбота про птахів взимку: на Вознесенщині поліцейські навчали дітей піклуватись про природу

Опубліковано 21 січня 2026 року о 17:30

Щоб навчити молоде покоління екологічній свідомості, у рамках Всеукраїнської акції «Турбота в кожній годівничці», інспектори сектору служби освітньої безпеки місцевого райуправління поліції разом із ліцеїстами  трьох навчальних закладів виготовили спеціальні конструкції, які допомагають підгодовувати диких птахів, особливо взимку, коли їм важко знайти їжу.

Під час створення годівничок поліцейські розповіли дітям чому птахам важко взимку, які пернаті залишаються зимувати у нашому краї, правила підгодівлі птахів у холодну пору року та чому їм необхідна допомога людей.

Після виховної години офіцери безпеки разом із учнями встановили годівнички на подвір’ї закладів освіти та для кращого засвоєння матеріалу провели з дітьми рефлексію у форматі вправи «Мікрофон». Діти по черзі розповідали яку добру справу сьогодні зробили та як вони особисто можуть допомогти птахам.

У ході екологічної акції ліцеїсти зауважили на важливості допомоги птахам у зимовий період та необхідність дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

 Відділ комунікації поліції Миколаївської області

1 з 9
2 з 9
3 з 9
4 з 9
5 з 9
6 з 9
7 з 9
8 з 9
9 з 9

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux