Цифровий щит для ліцеїстів: у Веселиновому поліцейська навчала дітей безпеці в мережі
Онлайн-урок інспекторка ювенальної превенції поліції провела у форматі гри. Підлітки вчилися розпізнавати потенційно небезпечні ситуації у інтернеті, ухвалювати правильні рішення, розпізнавати прояви кібербулінгу чи онлайн-загроз.
Інспекторка сектору ювенальної превенції Вознесенського райуправління Антоніна Феняк провела онлайн-заняття для учнів Веселинівського ліцею, щоб навчити їх розпізнавати віртуальні загрози та захищати свій простір.
Під час уроку діти дізналися про основні правила цифрової безпеки. Поліцейська наголосила, що нині вкрай важливо захищати персональні дані, мати надійні паролі та обережно спілкуватися з невідомими у соціальних мережах і месенджерах. Окрему увагу приділила розпізнаванню фейкових сторінок, підозрілих повідомлень і небезпечних онлайн-пропозицій.
Окремо ювенальна поліцейська навчала ліцеїстів як варто діяти у разі виникнення кіберзагроз або проявів кібербулінгу та підкреслила, що в будь-якій складній ситуації варто звертатися по допомогу до дорослих або правоохоронців.
Вознесенське районне управління поліції