Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Травмувався водій мотоцикла: у Миколаєві поліцейські встановлюють обставини автопригоди за участі автомобіля та мототранспорту

Опубліковано 27 серпня 2025 року о 12:00

Вчора, 26 серпня, близько 20:40 на проспекті Центральному між вулицями 3-я Слобідська та Садова відбулось зіткнення мотоцикла та автомобіля Volkswagen Jetta. У результаті автопригоди, 19-річного водія мототранспорту з травмами було доставлено до медичного закладу.

За попередньою інформацією, під час руху керманич мотоцикла  втратив рівновагу та здійснив виїзд на суміжну смугу для попутного руху. 24-річний водій авто не постраждав.

Слідчі кваліфікували подію за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ознаками ч. 1 ст. 286 ККУ «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Наразі поліцейські встановлюють усі обставини та причини автопригоди.

Шановні водії мототранспорту, пам’ятайте, що під час руху слід завжди використовувати пасивні засоби безпеки, необхідно заздалегідь для інших водіїв подавати сигнали маневрування та не допускати порушень вимог правил дорожнього руху.











                                                                           Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux