Тільки повна взаємодія та плідна співпраця усіх підрозділів поліції дасть змогу нам отримати той результат, на який очікує громадськість, – Олександр Фацевич (ФОТО)
Наступним етапом робочої поїздки заступника голови Національної поліції України – керівника патрульної поліції Олександра Фацевича стала зустріч із миколаївськими патрульними поліцейськими.
Полковник поліції Олександр Фацевич, керівник ГУНП в Миколаївській області генерал поліції третього рангу Юрій Мороз разом із т.в.о. заступника начальника ГУНП старшим лейтенантом поліції Максимом Ахрамєєвим та новим очільником УПП Миколаївської області старшим лейтенантом поліції Віталієм Данілою окреслили патрульним головні завдання, вимоги до поліції на 2018 рік.
«Ваше завдання забезпечити правопорядок не тільки на вулицях та автошляхах Миколаєва, а тепер вже і всієї області. У цьому ви можете повністю розраховувати на максимальну підтримку й допомогу НПУ та ГУНП. Ви, хоча і новий підрозділ, проте вже набули такого досвіду, яким можете поділитись із колегами, тож у вас є усі шанси йти далі, розвиватись та показати свою роботу на високому рівні», – підкреслив у своїй промові до підлеглих Олександр Фацевич.
Юрій Мороз, у свою чергу, зазначив, що важливо, аби бажання допомагати людям не зникало, а тільки посилювалось: «Своєю роботою ви повинні показати громадськості, що мешканці Миколаївщини перебувають під пильною охороною, тому можуть відчувають себе у безпеці і на вулиці, і у своїх домівках».
З усією відповідальністю Віталій Даніла, звертаючись до присутніх, наголосив на основному критерії оцінки роботи поліції – це довіра громадян, тільки заслуживши яку кожен матиме змогу підніматися по кар’єрних сходах, чого він усім і побажав.
Відділ комунікації поліції
Миколаївської області