Створення дієвої системи соціалізації ветеранів - у Миколаєві об’єднали зусилля у спільних проєктах поліцейські, рятувальники та представники виконавчої влади
Підтримка ветеранів, їхніх родин та сімей загиблих захисників – під час робочої зустрічі правоохоронці, психологи та посадовці обмінювалися досвідом та спільно шукали нові можливості співпраці задля ветеранів регіону.
Сьогодні, 18 вересня, на базі Головного управління ДСНС України в Миколаївській області за круглим столом зібралися перший заступник начальника ГУ ДСНС України Миколаївщини Андрій Криворучко, консультант з ветеранської політики обласного главку поліції Олег Завгородній, Павло Бондаренко помічник начальника ГУ ДСНС України в Миколаївській області з питань ветеранської політики, Наталя Мороз очільниця відділу з питань ветеранської політики Миколаївської обласної військової адміністрації, фахівці Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни та правоохоронці-психологи.
Учасники зустрічі ділилися власним досвідом щодо роботи та реабілітації і повернення до активного життя захисників. Обговорили ключові аспекти як разом пліч-о-пліч надавати системну допомогу учасникам бойових дій, їхнім родинам та окреслили подальші шляхи співпраці.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області