Упродовж минулої доби обстрілів зазнали п'ять населених пунктів області – правоохоронці документують наслідки чергових ворожих атак

stoprussia

Під обстрілами перебували місто Баштанка та села Калуга, Зелений Гай, Засілля і Мурахівка. Пошкоджено один багатоквартирний і шість приватних будинків, стадіон та інші об'єкти цивільної інфраструктури. Є загиблі та постраждалі.

Поліцейські фіксують кожен факт та наслідки атак на мирне населення. Тривають досудові розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ст. 438 КК України «Порушення законів та звичаїв війни».

За добу 7 червня усі підрозділи поліції Миколаївщини відреагували на 464 повідомлення від громадян. Більшість із них стосувались воєнних злочинів.

Працівники поліції усіх підрозділів продовжують забезпечувати правопорядок на вулицях населених пунктів регіону, тримають криміногенну ситуацію під контролем та допомагають місцевим мешканцям долати наслідки обстрілів ворога.

Закликаємо мешканців Миколаївщини не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та вчасно слідувати в укриття, або дотримуватись правил «двох стін».

Бережіть себе і своїх рідних!

Відділ комунікації поліції Миколаївської області