Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Служба порозуміння у навчальному закладі: у Миколаєві поліцейські провели тренінг для майбутніх медіаторів

Опубліковано 28 листопада 2025 року о 14:58

Ювенальні поліцейські кілька днів проводили тренінг для учнів старших класів на тему «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння». Головна мета – це навчити підлітків допомагати одноліткам толерантно вирішувати конфліктні ситуації.

До навчання, яке відбулося на базі ліцею № 8 Миколаєва, долучилися учні старших класів, щоб стати частиною шкільної служби порозуміння. Саме тією командою, що допомагає створювати дружню атмосферу у колективі, толерантно спілкуватися один з одним та вчасно залагоджувати конфлікти , якщо вже і сталася конфліктна ситуація.

Інспектори ювенальної превенції за допомогою різноманітних вправ та рольових ігор навчали старшокласників слухати і чути одне одного, розуміти емоції співрозмовників та знаходити рішення навіть у найскладніших ситуаціях.

Підлітки від поліцейських тренерів дізналися про техніки медіації, принципи ненасильницького спілкування, алгоритми проведення примірювальних зустрічей, а також навчилися працювати в команді та зберігати нейтральність.

- Учасники тренінгу вже сьогодні говорять: «Я хочу допомагати іншим, хочу, щоб у нашому навчальному закладі було більше взаєморозуміння», – ділиться тренер-ювенальний поліцейський Владислав Герасименко. - Відтепер  у навчальних закладах Миколаєва є 24 медіатори — підготовлені учні та учениці, які допоможуть знайти шлях до вирішення конфліктів усім сторонам.

Наприкінці тренінгу учасники отримали сертифікати та практичні рекомендації від ювенальних поліцейських щодо подальшої роботи у шкільній службі порозуміння.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

1 з 15
2 з 15
3 з 15
4 з 15
5 з 15
6 з 15
7 з 15
8 з 15
9 з 15
10 з 15
11 з 15
12 з 15
13 з 15
14 з 15
15 з 15

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux