Скоїв наїзд на малолітнього велосипедиста та зник – на Миколаївщині судитимуть водія фургона
Від отриманих травм 6-річний хлопчик помер у лікарні. Нині за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 286 КК України) та залишення в небезпеці (ч. 1 ст. 135 КК України) слідчі завершили досудове розслідування. За скоєне зловмиснику загрожує до восьми років ув’язнення.
Подія сталась 19 липня на вул. Маячній у с. Лупареве Галицинівської громади. Водій автомобіля ГАЗ 2705 допустив наїзд на хлопчика-велосипедиста та зник з місця події. У результаті дорожньо-транспортної пригоди малолітній потерпілий отримав численні травми, від яких в помер в медичній установі.
Тоді поліцейські у ході слідчих та оперативно-розшукових заходів встановили особу водія та місце його перебування. Слідчі затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру.
Нині досудове розслідування слідчі поліції завершили та направили обвинувальний акт до прокуратури, яка скерувала його до суду для розгляду по суті.
Чоловіка судитимуть за двома статтями Кримінального кодексу України - ч. 1 ст. 135 КК України «Залишення в небезпеці» та ч. 2 ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами».
Керманичу загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області