Правоохоронці встановлюють зловмисників, які в Інгульському районі ошукали двох літніх жінок на понад 79 тисяч гривень

Шахрайство

За фактами шахрайств проводяться розслідування та вживаються заходи щодо розшуку аферистів.

Поліція закликає громадян – перевіряйте, чи все гаразд із вашими родичами, перш ніж віддавати гроші за їхній уявний порятунок. Якщо ви все ж таки стали жертвою шахрайських схем, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 102.

10 вересня до поліції звернулася 80-річна місцева мешканка з повідомленням про те, що вона стала жертвою шахрайських дій. Зі слів потерпілої, їй зателефонував невідомий, який представився медичним працівником та повідомив, що нібито онук заявниці знаходиться у лікарні і йому терміново потрібно проводити операцію.

Щоб його врятувати, необхідно заплатити певну суму грошей. Жінка погодилася на всі умови та передала зловмисникові дві тисячі гривень, одну тисячу євро та 600 доларів США. Лише після цього заявниця зателефонувала родичам та дізналася, що з онуком усе гаразд.

Того ж дня другій потерпілій, 83-річній жінці, аферист повідомив, що її зять потрапив у ДТП і потрібні кошти на лікування. Старенька за спасіння родича віддала шахраям 28 тисяч гривень.

Наразі слідчі проводять розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», а оперативні співробітники встановлюють аферистів. Санкція зазначеної статті передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області