Слідчі поліції вручили підозру екс-депутату Миколаївської обласної ради у недбалому зберіганні зброї, що спричинило загибель його дружини

Розслідування

29 грудня за процесуальної підтримки прокуратури слідчі Центрального відділу поліції повідомили про підозру 34-річному жителю Миколаєва, колишньому депутату обласної ради, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 264 КК України, а саме - у недбалому зберіганні вогнепальної зброї та бойових припасів, що спричинило загибель людини. Санкція інкримінованої статті передбачає обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

В ході розслідування обставин трагедії поліцейські встановили, що чоловік загиблої грубо порушив передбачені нормативними актами правила й умови зберігання зброї та бойових припасів. За Інструкцією зброя та бойові припаси до неї мають зберігатися у металевих шафах, сейфах, при цьому зброя повинна зберігатись в розрядженому стані. Проявивши злочинну самовпевненість, будучи власником пістолету «Форт 12 РМ», пристосованого для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями калібру 9 мм, достовірно знаючи про небезпечні властивості зброї, миколаївець залишив власний пістолет в автомобілі, зумовивши вільний доступ до нього сторонніх осіб.

Відомо, що 29 червня між подружжям виникла сварка, в ході якої 33-річна жінка вибігла на подвір’я, взяла з автомобіля вказаний пістолет чоловіка, повернулася в будинок, зачинилась у кімнаті на другому поверсі, де здійснила постріл собі в область голови, що призвело до смерті.

Раніше повідомлялось, що слідчі за фактом смерті потерпілої, як того вимагає процедура у подібних випадках, відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ та розпочали розслідування. 

Наразі отримані результати ряду експертиз, свідчать про те, що у вказаній події мало місце самогубство. 
Слідство триває. 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
 

поліція