Поліцейські Миколаєва розшукали трьох малолітніх мандрівників та повернули батькам

Розшук

8 липня о 21:30 до відділення поліції №2 Миколаївського районного управління надійшли повідомлення від трьох жінок про зникнення їхніх малолітніх дітей, які разом гралися у дворі по вулиці 12-та Поздовжня та зникли.

Невідкладно на розшук хлопчаків 6-ти, 7-ми та 9-ти років був зорієнтований особовий склад Миколаївського районного управління, найближчі наряди патрульних та ювенальні поліцейські.

Правоохоронці почали перевіряти прилеглу до місця зникнення територію та усі можливі місця перебування дітей, і вже через півгодини патрульні поліцейські знайшли мандрівників на вулиці Будівельників. На щастя, із хлопчиками було все гаразд.

Відносно батьків поліцейські склали адміністративні протоколи та провели профілактичні бесіди про необхідність посилення контролю за дітьми задля недопущення подібних випадків у майбутньому, а також розповіли про негативні наслідки самостійного перебування дітей на вулиці.

Шановні дорослі! Будьте пильними до своїх дітей, спілкуйтесь із ними і пояснюйте їм правила поведінки та можливі небезпеки. У разі зникнення ваших близьких або рідних, особливо дітей, не гайте часту на самостійні пошуки, а одразу телефонуйте 102!

Відділ комунікації поліції Миколаївській області