Розмалював крамницю символікою ворога: на Снігурівщині поліцейські притягнули до відповідальності правопорушника
Чоловік фарбою наніс на стіни будівлі прапор рф, символіку ворожих військ та нецензурні вислови. Результат своєї роботи зафільмував та опублікував на особистій сторінці в одній із соціальних мереж.
Поліцейські встановили порушника та, за вчинене дрібне хуліганство, притягнули до адміністративної відповідальності.
Сьогодні, 9 травня, до відділення поліції № 2 Баштанського райвідділу звернувся 48-річний житель Снігурівської громади. Заявник повідомив, що вночі невідомі розмалювали стіни крамниці, яка є його приватною власністю. Разом з тим під час моніторингу соціальних мереж, поліцейські виявили і опубліковане відео, в якому автор на місці правопорушення показував результат своєї роботи.
У результаті проведеної перевірки, правоохоронці встановили, що до скоєного причетний 41-річний місцевий житель. Мету своїх вчинків він пояснив тим, що мав намір привернути увагу громадян до власників крамниці, які на його думку співпрацювали з ворогом під час тимчасової окупації громади.
Відносно чоловіка, за вчинене дрібне хуліганство, поліцейський офіцер громади склав адміністративний протокол за ст. 173 КУпАП, який буде направлений на розгляд до суду. Санкція вчиненого правопорушення передбачає адміністративний арешт строком до 15 діб.
Баштанський районний відділ поліції