Реагування та комунікація: у Миколаєві для поліцейських інспекторів служби освітньої безпеки відбувся навчальний тренінг
Днями сектор організації служби освітньої безпеки обласного главку поліції провів тренінг для інспекторів територіальних підрозділів Миколаївщини. Захід був спрямований на професійний розвиток поліцейських, адже саме від рівня їхньої підготовки залежить безпека дітей.
Під час тренінгу учасники опрацювали алгоритми реагування на заяви та повідомлення про кримінальні й адміністративні правопорушення з урахуванням пріоритетності викликів і ризиків настання тяжких наслідків.
Особливу увагу приділили першочерговим діям інспекторів на місці події, а також алгоритмам роботи в умовах зміни оперативної обстановки.
Окремо представники сектору служби освітньої безпеки наголосили на важливості впровадження принципів безбар’єрності у службовій діяльності, що реалізується в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.
Слухачі активно долучалися до обговорення, аналізували реальні ситуації та отримували практичні рекомендації від досвідчених колег.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області