Миколаївські поліцейські провели профілактичний рейд із попередження фактів вчинення домашнього насильства

Протидія домашньому насильству

Сьогодні, 24 червня, співробітники сектору протидії домашньому насильству Миколаївського районного управління ГУНП в Миколаївській області у ході спільного рейду з працівниками відділу з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району та представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім’ї, у яких раніше було вчинено домашнє насильство.

У ході рейду правоохоронці проводили профілактичну роботу з кривдниками, а також роз’яснювальні бесіди із потерпілими особами: розповідали порядок дій у випадках насильства, надавали контакти установ і організацій, до яких можна звернутися по допомогу, та роздавали інформаційні буклети з питань попередження таких фактів.

Шановні громадяни нагадаємо вам, що в Україні діє Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», і з початку 2019 року домашнє насильство в нашій країні є кримінальним злочином. Закликаємо тих, хто зазнав домашнього насильства або став її свідком, не вагатись, а звертатися по допомогу до поліції чи відповідних служб, щоб кривдник був притягнутий до відповідальності за свої діяння.

Сектор протидії домашнього насильства

Миколаївського районного управління