У Миколаєві поліцейські провели профілактичний рейд, у результаті якого притягли до відповідальності 11 заробітчан із Закарпаття

Превентивна робота

З метою виявлення нелегальних мігрантів, недопущення використання нелегальної праці, у тому числі експлуатації дітей, виявлення порушень трудового законодавства та осіб, що перебувають у розшуку, а також перевірки умов проживання дітей, сьогодні, 2 квітня, співробітники Управління міграційної поліції, відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності, Управління карного розшуку та спецпризначенці, які забезпечували публічний порядок, на миколаївському сміттєзвалищі побутових відходів виявили декілька родин – 29 дорослих та 32 дітей віком від одного року до 17-ти. 

Під час перевірки документів поліцейські встановили, що більшість з них приїхали з Мукачевого Закарпатської області.

Зі слів громадян, усі вони прибули до Миколаєва на заробітки - збирати та сортувати сміття. Проживають цілими родинами поруч зі сміттєзвалищем у тимчасових помешканнях, у яких відсутні умови для проживання дітей. 

За результатами профілактичного рейду відносно 11 дорослих складені адміністративні протоколи за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей», які для прийняття рішення будуть направлені до суду.

Зараз поліцейські перевіряють законність перебування та працевлаштування в області вказаних громадян, а також факт можливого порушення трудового законодавства комунальним підприємством, якому належить сміттєзвалище. Крім того, буде ретельно перевірена інформація щодо можливої експлуатації дитячої праці. 

Після проведення усіх перевірок, слідчими буде надана правова кваліфікація. 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
 

Матеріали для ЗМІ

поліція