Поліцейські встановили підлітків, які знімали на відео як вчиняють хуліганські дії біля Вічного вогню у Миколаєві

Превентивна робота

25 липня відео ганебної поведінки трьох хлопців було опубліковано на одному з пабліків у соціальній мережі, а потім поширене місцевими інтернет-виданнями. Дії підлітків викликали обурення у громадськості міста.

За лічені хвилини правоохоронці встановили особи усіх учасників події – це місцеві мешканці 14, 15 та 17 років.

Після бесіди з поліцейськими, які роз’яснили дітям, що, доки вони не досягли віку, з якого настає адмінвідповідальність, за їхні дії відповідатимуть батьки.

Так, на батьків 14-ти та 15-річного порушника правоохоронці складають адміністративні матеріали за ст. 184 КУпАП, а на 17-річного – за ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство». 

Зараз двоє неповнолітніх публічно вибачаються перед миколаївцями та шкодують про свою поведінку. Третій учасник події знаходиться у лікарні. 

Шановні батьки! Поліція звертає вашу увагу на важливості роз’яснювати дітям правила поведінки у суспільстві. Закликаємо всіх з повагою ставитись до своєї історії, до героїчних вчинків наших пращурів, та пам’ятати про обов’язок громадянина перед своїм містом. 

Для довідки: Сквер імені 68-ми десантників — меморіально-парковий комплекс в центрі міста Миколаєва. Названий на честь учасників десанту морських піхотинців під командуванням старшого лейтенанта К. Ф. Ольшанського, який висадився в морському порту Миколаєва 26 березня 1944 і дві доби вів важкі бої — до визволення міста. У центрі скверу встановлений пам'ятник десантникам, на північній стороні скверу розміщені Вічний вогонь та плити братської могили загиблих. Пам'ятник десантникам був споруджений у 1946 році.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
 

поліція