Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські встановлюють зловмисниць, які, провівши «грошову реформу», заволоділи коштами 80-річної пенсіонерки

Опубліковано 24 вересня 2020 року о 17:15

236 тисяч гривень та 11 тисяч доларів США віддала потерпіла шахрайкам. Наразі поліцейські розшукують причетних до вчинення злочину осіб. За скоєне їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Вдень 24 вересня до поліції Центрального району надійшло повідомлення від 80-річної пенсіонерки про те, що дві незнайомі жінки, представившись працівницями пенсійного фонду, під приводом проведення грошової реформи заволоділи її грошима, обмінявши справжні купюри на сувенірні. Таким чином зловмисниці заволоділи коштами потерпілої у сумі 236 тисяч гривень та 11 тисяч доларів.

За вказаним фактом слідчі Центрального відділу поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Тривають слідчі дії. Поліцейські встановлюють зловмисниць та вживають заходів задля їхнього затримання.

Шановні громадяни!

Закликаємо вас частіше спілкуватись зі своїми літніми родичами, розповідаючи про те, що наразі обмін грошей в країні не проводиться. Будьте пильними та не піддавайтесь на провокації аферистів.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux