Повномасштабне вторгнення військ російської федерації на територію України Денис та Віталій відчули на собі одразу: до них почали звертатися люди, які лишились сам на сам зі своїми проблемами.
Посилений режим роботи, іноді без відпочинку – так зараз працюють поліцейські офіцери громади. Евакуація населення, надання домедичної допомоги пораненим та хворим, вивезення загиблих, співпраця з благодійниками, представниками влади – це частина роботи, яку вони виконують щодня.
«Хлопці дійсно 24/7 знаходяться на зв’язку. Неодноразово вони допомагали евакуювати людей з місць бойових дій, вивозили поранених із садових товариств, допомогли вивезти в інтернат декількох людей похилого віку», - каже Наталія Панашій - староста сіл Лимани та Лупареве.
Не лише мешканці шести сіл громади та 22 садових товариств звертались до поліцейських, а й частина населення сусідньої Херсонщини також просила про допомогу.
«Громада дуже задоволена, що вони є на нашій території», - оцінює роботу голова Галицинівської громади Іван Назар.
До війни населення Галицинівської громади складало близько 10 тисяч осіб.
Зараз кількість мешканців скоротилася утричі, але це не означає, що роботи поменшало. Треба дбати про тих, хто залишився.
Поліцейські офіцери Галицинівської громади працюють у тісній співпраці з усіма представниками служб надзвичайних ситуацій, надають допомогу у розмінуванні територій.
«У прифронтових селах Галицинівської громади під ворожими обстрілами правоохоронці стали справжніми героями для місцевих жителів», - підкреслює Іван Назар.
«Завжди готові прийти на допомогу в будь-який час мешканцям нашої громади», - кажуть захисники-поліцейські Денис Фільєв та Віталій Пашков.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області