Підпалив двері квартири через образу - у Вознесенську поліцейські затримали підозрюваного в умисному пошкодженні майна
На ґрунті ревнощів, 37-річний мешканець райцентру у новорічну ніч облив легкозаймистою речовиною вхідні двері житла своєї знайомої. Правоохоронці оперативно розшукали зловмисника та затримали його у процесуальному порядку. За скоєне фігуранту загрожує до 10 років ув’язнення.

Повідомлення про підпал у під’їзді багатоквартирного будинку у Вознесенську надійшло до поліції ввечері 31 грудня від 35-річної власниці помешкання.
На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група місцевого райуправління поліції та рятувальники, які ліквідували пожежу.
У ході огляду місця злочину поліцейські вилучили фрагменти горіння та пляшку із залишками легкозаймистої речовини, які направили на експертне дослідження.
Правоохоронці з’ясували, що напередодні між потерпілою та її 37-річним знайомим виник словесний конфлікт. Образившись на жінку, зловмисник облив вхідні двері її квартири легкозаймистою речовиною та підпалив їх.
У ході першочергових оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу фігуранта та його місцезнаходження. Поліцейські затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України «Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу». Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області