Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Оголошений конкурсний відбір на вакантну посаду начальника управління головної інспекції у ГУНП в Миколаївській області
Опубліковано 13 грудня 2023 року о 09:55

Управління головної інспекції (далі – УГІ ГУНП) є структурним підрозділом Головного управління Національної поліції в Миколаївській області (далі – ГУНП), який здійснює контроль за службовою діяльністю структурних підрозділів ГУНП, сприяє вдосконаленню їх службової діяльності та зміцненню службової дисципліни.

Діяльність УГІ ГУНП зосереджено насамперед на сприянні вдосконаленню службової діяльності працівників органів поліції та зміцненню їх службової дисципліни, а також здійснення реалізації державної політики у сфері дотримання прав людини під час надання поліцейських послуг.

Основні службові обов'язки, бажані якості, навички та вимоги до кандидата ви можете уточнити за посиланням - nabir.np.gov.ua.

Основними завданнями УГІ ГУНП є:

Проведення заходів з контролю за службовою діяльністю підрозділів Головного управління, оптимізації управлінських процесів, сприяння ефективній професійній діяльності поліцейських, державних службовців та інших працівників підрозділів Головного управління, дотримання ними службової дисципліни.

Моніторинг діяльності підрозділів Головного управління з метою виявлення тенденцій та чинників, які негативно впливають на ефективність виконання поліцейськими покладених на них завдань і функцій, ужиття в межах компетенції заходів щодо їх усунення, у тому числі шляхом надання пропозицій і рекомендацій керівництву підрозділів Головного управління.

Забезпечення реалізації в органах (підрозділах) поліції принципу дотримання прав людини під час застосування поліцейських заходів.

Координація діяльності підрозділів Головного управління, у тому числі шляхом участі в підборі, мотивуванні, та здійснення контролю за роботою працівників цих підрозділів.

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення підрозділів Головного управління, зокрема, упровадження та застосування в їх роботі ефективних методів, критеріїв, алгоритмів, механізмів та інструментів підтримки і контролю.

 Реєстрація на участь у конкурсі триває з 13.12.2023 по 29.12.2023

Контакти сектору організації відбору управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Миколаївській області:

м. Миколаїв, вул. Спаська, 41, кабінет 316,

телефони : (050) 318-23-32, (050) 318-35-35, (073) 572-72-97.

Сайт для реєстрації та довідкової інформації - nabir.np.gov.ua.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux