Один вдома — це відповідальність: у Первомайську поліцейська навчала дітей дбати про власну безпеку
Інспекторка служби освітньої безпеки Первомайського райвідділу поліції провела для першокласників одного з закладів освіти райцентру виховну годину. Під час заходу діти вчилися правил безпечної поведінки в побуті за відсутності батьків.
Поліцейська розповіла дітям про різні небезпечні ситуації, які можуть виникнути вдома, та порадила дотримуватися важливих заходів особистої безпеки, щоб їх уникнути:
-не гратися з вогнем, сірниками чи запальничками. У разі задимлення — закрити ніс тканиною, пригнутися до підлоги та негайно залишити приміщення;
-не залишати без догляду увімкнені, а ще краще зовсім не вмикати без потреби електроприлади, у роботі яких малеча не розуміється;
-не користуватися несправними розетками та не торкатися дротів мокрими руками;
-не вмикати самостійно газову плиту чи колонку. Якщо відчули запах газу — негайно відчинити вікна та покликати дорослих;
-у жодному разі не експериментувати з будь-якими хімічними речовинами, які дорослі використовують у господарських цілях.
Щоб діти краще засвоїли важливі знання з власної безпеки, офіцерка організувала для них інтерактивну гру, під час якої вони витягували картки із зображеними предметами побуту та визначали, які з них становлять небезпеку, а які — ні.
На завершення поліцейська закликала дітей завжди бути уважними та обережними, дотримуватися встановлених правил безпечної поведінки та заходів особистої безпеки. У разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації слід одразу звернутись по допомогу, зателефонувавши на номери екстрених служб: рятувальників — 101, поліції — 102, швидкої допомоги — 103.
Первомайський районний відділ поліції