У Миколаєві міграційна поліція викрила інтернет-користувачів на розповсюдженні та зберіганні дитячого порно

Новини

Двоє мешканців обласного центру за допомогою мережі інтернет завантажували та розповсюджували файли з забороненим контентом. 

Оперативники Управління міграційної поліції ГУНП області спільно зі слідчими відділень поліції № 1 та № 3 Миколаївського районного управління поліції та співробітниками відділу протидії кіберзлочинам у Миколаївській області ДКП НПУ під процесуальним керівництвом прокуратури провели за місцем мешкання кожного з фігурантів санкціоновані обшуки.

Під час слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, жорсткі диски та інші речові докази стосовно причетності чоловіків до поширення протиправного контенту. 

Наразі слідство триває. Призначено проведення ряду експертиз, за результатами яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні злочинів за ч. 1 ст. 301 КК України «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів», за що передбачено покарання - до трьох років обмеження волі; та за ч. 3 ст. 301-1 КК України «Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження», санкція якої передбачає до дванадцяти років ув'язення  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.  

 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області