Стосовно спірного питання права власності на базу відпочинку у Коблевому правоохоронці розпочали кримінальне провадження

Новини

Вчора, 19 травня, у поліцію надійшло повідомлення від директора однієї з баз відпочинку с. Коблеве про те, що на територію проникла група невідомих чоловіків та захопила розташовані на ній будівлі спального корпусу та їдальню.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці з’ясували, що предметом конфлікту є вирішення спірних питань щодо права власності на вказану базу відпочинку.

Опитані присутні на місці події особи: заявник – діючий директор бази відпочинку з однієї сторони та його опонент, який прибув на вказану територію у супроводі представників приватної охоронної фірми, з іншої, - надали поліцейським документацію на право власності на базу відпочинку, дійсність яких наразі встановлюється.

Забезпечували охорону публічного порядку бійці роти поліції особливого призначення, тактико-оперативного реагування патрульної поліції та співробітники Управління поліції охорони.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого  за  ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки», в рамках якого поліцейські перевірятимуть законність вимог обох сторін та наданих ними документів.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області