Сергій Шайхет представив особовому складу Баштанського районного відділу поліції новопризначеного керівника

Новини

Очолив підрозділ підполковник поліції Олександр Ноздратенко (попередня посада начальник Подільського районного управління поліції ГУНП в Одеській області).

Сьогодні, 6 жовтня, керівник обласного главку поліції полковник поліції Сергій Шайхет оголосив особовому складу поліції району наказ про призначення керівником Баштанського районного управління поліції – підполковника поліції Олександра Ноздратенка.

 

Начальник ГУНП подякував попередньому керівнику за службу та наголосив, що Баштанщина - це доволі велика територія обслуговування, яка потребує уваги і максимальної віддачі у роботі. 

Також очільник поліції області зосередив увагу на взаємодії з іншими відомствами, подальших кадрових призначеннях у відділі та створенні комфортних умов для працівників.

У свою чергу, Олександр Ноздратенко зазначив, що основними задачами на новій посаді бачить зміцнення довіри населення до поліції, реалізація безпекових програм поліції для громадян, розкриття та профілактика злочинів, а також дотримання дисципліни і законності особовим складом ввіреного підрозділу.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області