Поліцейські Миколаївської області продовжують стежити за дотриманням суб’єктами господарювання карантинних обмежень

Новини

На виконання постанови Кабінету Міністрів України щодо посилення протиепідемічних заходів на всій території України, яке було прийняте 11 листопада, 124 рейдові групи з числа поліцейських спільно із представниками органів місцевого самоврядування, Держспоживслужби та громадськими формуваннями здійснюють рейди щодо дотримання  суб’єктами господарювання карантинних норм.

Відпрацювання триває. Під час перевірки дотримання карантинних заходів станом на 12:00 15 листопада поліцейські задокументували 40 правопорушень. 

За виявленими фактами порушення карантинних заходів, на власників магазинів та закладів дозвілля поліцейські склали адміністративні  матеріали за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративне правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень - для посадовців.

Усі адмінматеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення. 

Поліція Миколаївської області продовжує працювати у посиленому режимі та нагадує, що за порушення протиепідемічних правил передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Поліція звертається до громадян та суб’єктів господарювання безумовно дотримуватись  встановлених  карантинних обмежень, пам’ятайте, що за порушення протиепідемічних правил передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. 

Якщо ви стали свідками порушення правил карантину – повідомляйте на спецлінію 102.

Відділ комунікації поліції Миколаївській області