На Кінбурнській косі правоохоронці Миколаївщини викрили браконьєрів на незаконному вилові креветки

Новини

У зловмисників вилучили 51 000 креветки та більше 800 особин риби на загальну суму у понад 65 тисяч гривень. 

1 травня співробітники оперативної групи поліції із протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах Миколаївського районного Управління поліції ГУНП в Миколаївській області провели профілактичний рейд по акваторії Ягорлицької затоки на Кінбурнській косі.

Під час рейду правоохоронці виявили трьох чоловіків, які за допомогою заборонених знарядь та спорядження займалися незаконним виловом водних біоресурсів. У правопорушників поліцейські вилучили понад 51 тисячу креветки, 53 - бичка та 750 - атерін. Завдана природному середовищу шкода становить більше 65 тисяч гривень. Заборонені знаряддя для вилову та біоресурси були вилучені співробітниками поліції.

Відносно браконьєрів склали адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Адміністративні матеріали будуть направленні до суду для прийняття законного рішення.

Також за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», санкція статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років. 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області