У заповіднику на Миколаївщині поліція та екологічна інспекція викрила браконьєрів на незаконному масовому вилові креветки

Нерест

Сіткою зловмисники виловили близько 170 тисяч креветок, завдавши таким чином збитків державі на понад 220 тисяч гривень.

Під час спільного рейду поліцейські з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах Управління превентивної діяльності ГУНП та інспектори державної екологічної інспекції виявили на Кінбурнській косі у Чорноморському біосферному заповіднику зловмисників, які на човні здійснювали вилов креветки забороненим знаряддям – сіткою.

Відносно двох браконьєрів інспектори державної екологічної інспекції склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП «Порушення правил рибальства», що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

За підрахунками державної екологічної інспекції браконьєри завдали державі збитків на понад 220 тисяч гривень. Тому, після проведення відповідних процесуальних дій, вирішуватиметься питання щодо притягнення чоловіків до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду», що карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області