Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Не палити сухе листя: шериф поліції провела профілактичні бесіди з мешканцями Кривоозерської громади

Опубліковано 29 жовтня 2024 року о 16:47

Поліцейський офіцер Зінаїда Корницька, спілкуючись із мешканцями с. Тридуби Кривоозерської громади, зазначила, що для підтримання належного стану навколишнього природного середовища необхідно лише дотримуватись простих правил:

- не палити сухе листя, траву та стерню, адже таким чином нищиться рослинний та тваринний світ, забруднюється атмосфера;

- не здійснювати незаконну порубку дерев. Адже для того, щоб виросло молоде деревце потрібно близько десяти років;

- не викидати сміття у не відведених для цього місцях, особливо це стосується небезпечних для екології поліетилену, пластику, уламків скла;

- під час відпочинку на природі прибирати за собою, залишаючи обране місце чистим та безпечним для інших;

- не мити транспортні засоби та іншу техніку біля водойм;

- відмовитися від користування поліетиленовими пакетами та одноразовим пластиковим посудом;

- використовувати безфосфатну побутову хімію.

Відповідальність за те, які умови життя у навколишньому природному середовищі в майбутньому ми залишимо своїм нащадкам - покладається виключно на нас сьогодні. Тож кожному з нас потрібно більш свідомо та дбайливо ставитись до своїх обов’язків по збереженню довкілля.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

1 з 7
2 з 7
3 з 7
4 з 7
5 з 7
6 з 7
7 з 7

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux