На Миколаївщині поліцейські знищили понад 300 кущів коноплі, які чоловік вирощував «для лікування суглобів»

Наркозлочини

Оперативниками Єланецького відділення Новоодеського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області була отримана інформація про те, що мешканець одного із сіл району на своїй присадибній ділянці вирощує заборонене наркозілля. 

У ході перевірки інформація підтвердилась, а отримавши дозвіл суду на обшук, правоохоронці вирушили до домоволодіння зловмисника.

Єланецькі поліцейські провели санкціонований обшук території домогосподарства 43-річного місцевого мешканця, та на присадибній ділянці виявили і вилучили 330 рослин коноплі.

Власник нарковмісних рослин запевняв поліцейських, що вирощує наркорослини виключно для власного вживання, мовляв, таким чином утихомирює біль суглобів. 

Вилучене направлено на дослідження до Миколаївського НДЕКЦ МВС України.

В рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.1 ст.310 КК України, триває розслідування. Очікуються результати експертизи, за висновком якої слідчі зможуть перекваліфікувати вказаний факт на ч.2 ст.310 КК України «Незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель», що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Матеріали для ЗМІ

Фото