На Миколаївщині поліцейські УБН виявили теплиці з елітною коноплею на суму близько 3 млн гривень

Наркозлочини

Понад 500 нарковмісних рослин – кущів та садженців вирощував та ретельно доглядав мешканець Вознесенська у дворі свого будинку під спостереженням камер відеонагляду. Вилучене направили на експертизу.

28 вересня працівники управління боротьби з наркозлочинністю в Миколаївській області ДБН НПУ та слідчі Слідчого управління за фізичної підтримки спецпризначенців провели санкціонований обшук за місцем проживання 43-річного фігуранта.

Під час слідчих дій поліцейські виявили на території домоволодіння, яке було оснащено камерами відеоспостереження, дві теплиці з ретельно доглянутими 202 кущами коноплі з крапельним поливом та спеціальним освітленням для швидшого росту наркорослин.

У підвальному приміщенні оперативники знайшли більш ніж 380 садженців рослин коноплі, що були висадженні у окремі ємності, які чоловік планував висадити у подальшому до теплиць.

Усі коноплі у кількості більш ніж 500 рослин вилучили та направили на експертизу. Вартість нарковмісних рослин за цінами «чорного ринку» становить близько 3 мільйонів гривень.

Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 310 КК України "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель", що карається позбавленням волі на строк до семи років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Миколаївська обласна прокуратура.

Після проведення слідчих дій та відповідних досліджень прийматимуться подальші процесуальні рішення. 

Відділ комунікації поліції Миколаївської області