На Миколаївщині поліцейські стежать за безпекою та порядком на різдвяні та новорічні свята
Поліцейські територіальних підрозділів забезпечують публічний порядок в регіоні та відпрацьовують повідомлення про правопорушення.

З 24 грудня на території області проходять богослужіння з нагоди святкування Різдва Христового у 32 культових спорудах. До забезпечення публічного порядку та безпеки залучено правоохоронців, з яких близько 70 поліцейських безпосередньо несуть службу біля культових споруд.

Поліцейські звертаються до жителів та гостей Миколаївщини з проханням не порушувати правопорядок, дотримуватися вимог чинного законодавства та бути толерантними. Нагадуємо, що комендантська година діє з 00:00 до 05:00.

Подбайте про власну безпеку та безпеку ваших осель, а також не сідайте за кермо у стані сп’яніння - адже це не лише ризик, а й відповідальність.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області