Миколаївські правоохоронці привітали малечу зі святом дитинства
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, та вже традиційно цього дня поліцейські дарують малечі увагу та турботу.
Сьогодні, 1 червня, миколаївські поліцейські провели для маленьких мешканців та гостей обласного центру розважально-показові заходи.
Спецпризначенці демонстрували обладнання та спеціальні засоби, які застосовуються у діяльності поліції, а також дали можливість усім бажаючим приміряти бронежилети і каски.
Малеча мала змогу посидіти у службовому авто та відчути себе справжніми поліцейськими.
Також на свято завітали чотирилапі помічники поліцейських кінологів і друзі усіх дітей – вихованці кінологічного центру. Правоохоронці-кінологи розповіли діткам про службових собак, про їхні характери, звички, а також про роботу, яку вони виконують на службі.
Співробітники ювенальної превенції та відділу психологічної служби обласного главку поліції вітали дітлахів та інформували про те, як вберегтися від небезпеки, спричиненої військовою агресією росії.
Діти – наше майбутнє, продовження нашого роду та нашої держави. Заради мирного неба над їх головами ми, дорослі, боремось щодня.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області