Міжнародна співпраця задля посилення безпеки: відбулась чергова робоча зустріч поліцейських Миколаївщини із представниками Консультативної місії ЄС
Сьогодні, 9 липня, у межах співпраці Консультативної місії Європейського Союзу та Національної поліції України відбулась робоча сесія щодо питань протидії наркозлочинності та розвитку аналітичної складової роботи поліції.
У заході взяли участь заступники начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Андрій Власенко та Олексій Попков, представники управління боротьби з наркозлочинністю та управління кримінального аналізу та представники аналогічних підрозділів поліції Херсонщини.
Консультативну місію Європейського Союзу представляли старший радник з питань прокуратури Самулі Лаулумма, радник з питань реформування прокуратури Андрій Марков та офіцерка з координації й адміністративних питань Ірина Кремез.
Під час зустрічі сторони підбили підсумки вже реалізованих спільних ініціатив, обговорили перспективи подальшої співпраці та визначили пріоритетні напрями взаємодії, спрямовані на підвищення ефективності протидії наркозлочинності та розвитку аналітичної складової роботи поліції.
Представник КМЄС Самулі Лаулумма зазначив, що головною метою співпраці є наближення діяльності правоохоронних органів до європейських стандартів, а також надання технічної підтримки в умовах повномасштабної збройної агресії російської федерації.
«Підтримка міжнародних партнерів сьогодні має особливе значення для розвитку. Технічне оснащення сприятиме підвищенню ефективності роботи поліцейських у документуванні злочинів, впроваджуючи найкращі європейські практики у щоденну роботу», – зазначив Андрій Власенко.
Наприкінці зустрічі представники Головного управління Національної поліції в Миколаївській області подякували представникам Консультативної місії Європейського Союзу за співпрацю та висловили готовність до подальшого зміцнення безпекового середовища та підвищення ефективності діяльності поліції.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області