Дрони та маскувальні сітки для захисників: у Миколаєві поліцейські та волонтери зібрали допомогу бійцям стрілецького батальйону
Задля підтримки правоохоронців стрілецького батальйону поліції Миколаївщини, які виконують бойові завдання, співробітники відділу організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання та моніторингу дій із затриманими обласного главку поліції, керівники ізоляторів тимчасового тримання № 2 та 4, і представники волонтерської організації «Бджілки Врадіївщини» об’єднали зусилля.
Бійцям стрілецького батальйону поліції особливого призначення передали сучасні безпілотні літальні апарати типу Mavic та FPV, які необхідні для виконання бойових завдань, зокрема проведення аеророзвідки, спостереження та підвищення безпеки особового складу. Також для потреб підрозділу підготували маскувальні сітки та інші потрібні речі.
Найближчим часом зібрану допомогу поліцейські доставлять колегам.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області