Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
До уваги школярів випускних класів - триває набір до закладів вищої освіти системи МВС!
Опубліковано 31 травня 2022 року о 15:07

Головне управління Національної поліції в Миколаївській області нагадує випускникам загальноосвітніх закладів про набір на навчання до закладів вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ України.

Вступ здійснюється за державним замовленням та після закінчення навчання кожен курсант гарантовано забезпечується робочим місцем поліцейського в структурі Національної поліції України з гідною заробітною платою. Процес навчання за державним замовленням на денній формі навчання у ЗВО системи МВС передбачає безкоштовне навчання та матеріальне забезпечення державою кожного курсанта поліцейським одностроєм (форменим одягом), проживанням, харчуванням та медичною допомогою/лікуванням у відомчих закладах охорони здоров’я. Час навчання у закладах вищої освіти системи МВС зараховується до вислуги років у поліції. За бажанням кожен курсант вже після другого курсу може бути працевлаштований і отримувати грошове забезпечення.

Для ознайомлення з умовами вступу, вибору закладу та напрямку навчання необхідно перейти за посиланням на сайт https://osvita.np.gov.ua/index.php.

Заклади вищої освіти системи МВС підготовки поліцейських:

- Національна академія внутрішніх справ (м. Київ/ м. Івано-Франківськ);

- Харківський Національний університет внутрішніх справ (м. Харків, м. Львів, м. Кременчук);

- Одеський державний університет внутрішніх справ (м. Одеса);

- Донецький юридичний інститут МВС України (м. Кривий Ріг, м. Кропивницький);

- Львівський державний університет внутрішніх справ (м. Львів);

- Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро);

- Луганський державний університет внутрішніх справ (м. Івано-Франківськ).

Звертаємо увагу на те, що цьогорічний вступ за державним замовленням передбачає спрощення: лише співбесіда та вступне випробування з фізичної підготовки.

Але результат НМТ також зараховується. При наявності сертифіката НМТ, вступникові необхідно буде скласти в ЗВО МВС тільки вступне випробування з фізичної підготовки.

Більш детальна інформація знаходиться на сайті https://osvita.np.gov.ua/.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо вступу до закладів вищої освіти системи Міністерства внутрішніх справ або на службу до лав Національної поліції України ви можете звернутись у робочі дні до сектору організації відбору та управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Галини Петрової, 17, тел. (073) 572 72 97, (068) 747 57 76 або до територіальних відділів поліції.

Кожен поліцейський гарантовано забезпечений заробітною платнею, має змогу придбати власне житло за спеціальною програмою за 60% від його вартості, має право оформлення пенсії при наявності 25 календарних років служби в розмірі 70% від грошового забезпечення, що в порівняні зі страховою пенсією більше ніж утричі. Тривалість щорічної відпустки від 30 до 45 днів на рік, яка гарантовано оплачується. Також кожен працівник поліції та члени його сім'ї користуються безоплатним медичним забезпеченням. Всі ці та інші переваги служби у поліції затверджені на законодавчому рівні, що дає змогу не тільки на словах, але й законодавчо бути впевненим у своєму майбутньому  та майбутньому членів своєї родини.

Сектор організації відбору та управління

кадрового забезпечення

ГУНП в Миколаївській області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux