Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Діти на канікулах – офіцери навчаються: на Миколаївщині поліцейські служби освітньої безпеки підвищують кваліфікацію

Опубліковано 07 січня 2025 року о 17:55

Практичні завдання, робота в групах та правила безбар’єрної мови – шкільні поліцейські беруть участь у серії тренінгів та вивчають як протидіяти фактам домашнього насильства, які можуть виникнути в межах закладу освіти, та як етично взаємодіяти з різними категоріями суспільства.

Співробітники сектору організації служби освітньої безпеки спільно з представниками управління превентивної діяльності обласного главку поліції за участі фахівців управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради провели навчальний тренінг для поліцейських секторів служби освітньої безпеки Вознесенського райуправління та Первомайського райвідділу поліції. Головна мета – це підвищити рівень безбар'єрної грамотності інспекторів СОБ.

Під час навчання поліцейські додатково вивчали норми діючого законодавства щодо захисту постраждалих від гендерно зумовленого та домашнього насильства. Також відпрацьовували навики коректного спілкування з людьми, які мають порушення здоров’я.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

1 з 5
2 з 5
3 з 5
4 з 5
5 з 5

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux