Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
#Динаміада2021: Миколаївські поліцейські долучилися до змагань із легкоатлетичного кросу
Опубліковано 28 вересня 2021 року о 17:04

Сьогодні, 28 вересня, на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбулися змагання із легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021».

Вісім команд з числа правоохоронних органів змагались на трьох дистанціях – 1, 3 та 5 кілометрів.

У командних змаганнях перше місце посіла команда фізичної культури ВЧ 3039 НГУ, друге місце – ГУНП в Миколаївській області, третє посіла команда Управління патрульної поліції.

На дистанції 1 км (жінки) перемогу здобула Діана Ткаченко (Киричук) ГУНП в Миколаївській області, друге місце виборола Олена Пеншина (в/ч 3039 НГУ) та третє місце - Кристина Петрова (відділення поліції № 7 Миколаївського РУП). Серед чоловіків перше місце посів Дмитро Деревінський (в/ч 3039 НГУ), друге місце здобув Ігор Світий (ГУНП в Миколаївській області) та третє місце -  Артем Паламарчук (Управління патрульної поліції).

У змаганнях із забігу на дистанцію 3 км перше місце отримав Андрій Шаповал (в/ч 3039 НГУ), друге  – Віталій Клименко (Управління патрульної поліції) та третє – Сергій Блануца (ГУНП в Миколаївській області).

На дистанції 5 км перемогу здобув Владислав Яловенко (в/ч 3039 НГУ), друге місце – Олександр Бондарчук (ГУНП в Миколаївській області) та третє - Олександр Гірченко (ДКВС).

Усіх переможців та призерів змагань привітав перший заступник голови Громадської організації «Миколаївська обласна організація ФСТ «Динамо» України» Валерій Барський, нагородивши їх грамотами, медалями та кубками.