Первомайські поліцейські оголосили про підозру колишній виховательці дитсадка, яка знущалась над дітьми

Інформація

Як повідомлялось раніше, до управління у справах дітей Первомайської міської ради надійшло колективне звернення від батьків вихованців старшої групи одного з дошкільних навчальних закладів про те, що 30-річна працівниця дитсадка знущається над дітьми. Поліцейськими було розпочато кримінальне провадження за ст. 126 КК України.

Під час проведення першочергових слідчих дій поліцейські ювенальники Первомайського відділу поліції майор поліції Сергій Миндьо та капітан поліції Оксана Корсун провели ряд необхідних заходів, направлених на доведення чи спростуванні вини виховательки. Так, поспілкувавшись з усіма батьками маленьких вихованців групи дитсадка, ювенальники виявили шість п’ятирічних малюків, серед яких одна дівчинка та п’ять хлопчиків, відносно яких вихователька застосовувала свої специфічні заходи впливу.

Сьогодні за процесуальної підтримки місцевої прокуратури зловмисниці повідомлено про підозру у вчиненні шести злочинів за ч. 2 ст. 126 КК України «Побої і мордування», за які підозрюваній загрожує покарання від обмеження до позбавлення волі на строк до п’яти років.

Наразі слідчі дії тривають.

Первомайський відділ поліції ГУНП

Миколаївської області
 

поліція