вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв, 54001, Україна
тел.: +380 512 53 12 00, факс +30 512 53 12 37
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » Новини » Усі новини

Правоохоронці та військовослужбовці обговорили питання недопущення хабарництва у військкоматах (ФОТО)
11.01.2018 | 17:51

На базі Заводського районного військового комісаріату Миколаєва відбулась спільна нарада з питань попередження, запобігання та протидії вчиненню правопорушень корисливої спрямованості в лавах Збройних сил України.

 

У заході взяли участь військовий комісар Заводського районного військкомату Миколаєва підполковник Євген Лопатін, начальник центру автоматизованих засобів управління Миколаївського обласного військкомату підполковник Сергій Луценко, старший офіцер відділення запобігання, виявлення злочинів та інших правопорушень Миколаївського зонального відділу ВСП Олександр Омельченко, представник Заводського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області - слідчий слідчого відділу капітан поліції Кристина Жиганова, особовий склад Заводського районного військкомату та інші.

 

Описание: E:\ВИДЕО СО\DSC_0240.jpg

 

Розпочинаючи нараду, військовий комісар Заводського районного військкомату Євген Лопатін звернув увагу підлеглих на безумовному додержанні службовцями норм антикорупційного законодавства та наголосив на недопустимості вчинення правопорушень корисливої спрямованості, зокрема, отримання неправомірної вигоди. Попередив про наслідки таких діянь.

 

Описание: E:\ВИДЕО СО\DSC_0242.jpg

 

Представники обласного військкомату та військової служби правопорядку Сергій Луценко та Олександр Омельченко довели до уваги присутніх приклади притягнення до кримінальної відповідальності військовослужбовців військових комісаріатів ЗСУ за вчинення корупційних правопорушень пов’язаних з одержанням неправомірної вигоди та довели до  особового складу алгоритм роботи посадових осіб Збройних Сил  України у випадку вчинення корупційних правопорушень, пов’язаних з прийняттям пропозицій, обіцянок, або одержання неправомірної вигоди.

 

Описание: E:\ВИДЕО СО\DSC_0245.jpg

 

Правоохоронець роз’яснила присутнім основні вимоги антикорупційного законодавства України, звернула увагу на положення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та існуючі види корупційних діянь, зокрема, хабарництво. Кристина Жиганова попередила службовців про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень корисливої спрямованості та закликала присутніх у свою чергу оперативно реагувати на всі корупційні прояви, а також надала рекомендації як діяти та куди повідомляти в разі їх виявлення.

 

Заводський відділ поліції

ГУНП Миколаївської області

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку