вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв, 54001, Україна
тел.: +380 512 53 12 00, факс +30 512 53 12 37
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
17.10.2017
Жовтень   2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16
17
1819202122
23242526272829
3031
дата з:
по:


Головна » Новини » Усі новини

Діти Миколаївщини говорять наркотикам "Ні!" (ФОТО)
04.10.2017 | 14:08

Співробітникам відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Миколаївській області спільно із спеціалістами Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, в рамках роботи обласного мобільного консультативного пункту соціальної роботи відвідали Доброкриничанську та Виноградівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\ні-наркотикам.jpg

З метою профілактичної роботи правоохоронці та соціальні працівники зустрілися з учнями 5-7 класів для яких провели профілактичну бесіду на тему: «Скажи наркотикам – НІ!».

Так, старший інспектор поліції Наталія Бойко розповіла дітям що таке дитяча та підліткова наркоманія, довела до відома школярів статистичні дані та на прикладах розповіла про тяжкі наслідки, що настають у наркозалежних осіб.

– За даними МОЗ України, проблема наркоманії так чи інакше зачіпає кожну десяту сім'ю, а щороку від наркотиків помирають до дванадцяти тисяч чоловік, не виключенням є діти, – розповіла Наталія Бойко.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\2.jpg

Коли мова йде про наркотики, то багато людей не хочуть про це чути, бо їх ця тема не обходить. Мовляв, проблема наркотичної залежності ніколи не торкнеться мене та моїх рідних. Насправді ж серед тих, хто вживає наркотики, є не тільки люди із неблагополучних сімей, а і з заможних родин. Наркотичні засоби сьогодні найрізноманітніші, а історія їх появи бере свій початок з давніх-давен.

Наркоманія активно розвивається, з’являються нові люди, які хочуть спробувати щось нове, те що, змінює настрій і відчуття.

Однак причинам, які штовхають до вживання наркотиків, можна протистояти:

• Бажання виділитися серед ровесників - замість наркотиків цікаві захоплення (спорт, му­зика, спів, моделювання, колекціонування).

• Цікавість, прагнення нових відчуттів - замість наркотиків туризм, участь у гуртках за інтересами, культпоходи.

• Авторитет старших - правильний вибір ідеалу, людини, яка не штовхатиме до вживання наркотиків.

• Розпач, тривога - замість наркотиків звернення по допомогу до рідних і близьких.

• Нудьга, неробство - замість наркотиків цікаве дозвілля.

• Невміння протидіяти тиску оточення - не вживай наркотики, а виховуй силу волі, упевненість у собі.

Отже, як ви бачите сказати «НІ» наркотикам все ж таки можна, тільки потрібно знати, як це зробити.

–На сьогоднішній день головним завдання вихователів та правоохоронців вберегти молоде покоління від необдуманих вчинків тому, що будь-який підліток, навіть якщо він, здавалося б, не входить в групу ризику, повинен знати, що наркоманія - це важка і смертельно небезпечна хвороба, вилікувати яку дуже складно навіть за допомогою кваліфікованих лікарів і в спеціально обладнаній клініці. Впоратися з наркоманією самостійно практично неможливо. Існує тільки один спосіб уникнути цієї смертельно небезпечної хвороби - ніколи і ні за яких обставин не піддаватися ні на які вмовляння, переконання і ні під жодним приводом ніколи не їх не пробувати, – підкреслила правоохоронець.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\1.jpg

Аналогічні заходи проводилися у навчальних закладах Врадіївського, Братського, Єланецького Корабельного районах Миколаївської області.

ВЮП УПД ГУНП в Миколаївській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку